PRVO ZLATO ZA LIMAN U VESLANJU

Na omladinskoj ligi Srbije koja je održana na stazi u Zrenjaninu po prvi put na jezeru Peskara sjajan provod i radosna vest za naš klub. Naime veslači Limana Aleksa Radišić, Leo Klarić i Miloš Jovanović su u kombinaciji sa veslačem Partizana Lukom Milanovićem u četvercu skul za kadete osvojili prvo zlato za naš klub i tako ispisali istoriju našeg kluba koji je član VSS i VSB već duži niz godina. I na najbolji način pokazali da se veslanje u Zemunu ne prepoznaje samo u Galebu koji postoji od 1928. već i u našem taboru Nautičkom Sportskom klubu Liman. Ovim putem čestitamo momcim na važnom uspehu i nadamo se da je ovo samo početak dobrih nastupa našeg kluba ne samo na omladinskoj ligi Srbije već i u Kupovima i nacionalnom šampionatu. Na ovoj regati nastupio je i još jedan naš član Petar Marjanović koji u kombinaciji sa veslačem Partizana Andrijom Miljkovićem nastupio u disciplini dubl skul, ali nisu imali sreće jer su se na startu sudarili sa ekipom Grafičara i nisu se plasirali u finale trke. Više sreće sledeći put nadamo se.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial