PRVENSTVO SRBIJE U VESLANJU 2016.

NAŠ KLUB PRVI PUT U ISTORIJI OSVOJIO MEDALJU U VESLANJU

Devojke u osmercu bronzane

Pod stručnim rukovodstvom prijatelja kluba i profesora Fakulteta za fizičku kulturu Darka Mitrovića uz veliko zalaganje svih devojaka, njegovih studentkinja u kombinaciji sa veslačicom Galeba, koje su velikim naporima i trudom pokazale da se sve može kad se ima snažna želja i volja. Saška, Mira, Anđela, Ana, Kaća, Katarina, Jovana, Božica i Bojana pokazale su da iako neke od njih čak i nisu veslačice mogu uspešno da se bave ovim sportom. One su za samo tri nedelje uz velike napore u ranim jutarnjim satima svakodnevno, uz stručan rad profesora i angažovanje našeg predsednika kluba Borisa Purjakova, skupljale se i uprkos silnim obavezama na fakultetu i ispitima uspele u najtežoj i najkompleksnijoj veslačkoj disciplini da osvoje medalju na prvenstvu države i tako ispisale novu istoriju našeg kluba. Hvala devojke i nadamo se da ćete i iduće godine predstavljati naš klub i da ćemo uvek biti ponosni na vas. HVALA VAM….

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial